Люстра 807B01 (1200) PLBK+DGY

- В наличии
- Код: LVS5637
5 325 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра LED
Джерело світла: LED
Потужність: 20W
Температура світла: 4000К
Розмір: 1200*55мм
Висота: 1300мм
Матеріал підвісу: метал+акрил
Матеріал ременів: екошкіра
Колір підвісу: чорний
Кріплення до стелі: 130*40мм (планка 110мм)
Тип лампи: стельова підвісна
Джерело світла: LED
Потужність: 20W
Температура світла: 4000К
Розмір: 1200*55мм
Висота: 1300мм
Матеріал підвісу: метал+акрил
Матеріал ременів: екошкіра
Колір підвісу: чорний
Кріплення до стелі: 130*40мм (планка 110мм)
Тип лампи: стельова підвісна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Тип светильника | Подвесной |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Длина | 1200мм |
| Діаметр, мм | 55 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | акрил |
| Потужність, W | 20W |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип крепежа | стельова планка |
- Цена: 5 325 ₴


