Бра 781W3111 (580) BK

- В наличии
- Код: LVS6133
1 917 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра LED
Джерело світла: LED
Потужність: 11W
Температура світла: 3000K
Розмір: 580*140*80 мм
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Кріплення: 570*50мм (планка 320мм)
Тип лампи: настінна
Джерело світла: LED
Потужність: 11W
Температура світла: 3000K
Розмір: 580*140*80 мм
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Кріплення: 570*50мм (планка 320мм)
Тип лампи: настінна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Длина | 580мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | акрил |
| Потужність, W | 11W |
| Температура світла, К | 3000K |
| Тип крепежа | планка |
| Тип светильника | настiнний |
- Цена: 1 917 ₴


