Світильник трековий 780TKTGS-6C BK

- В наличии
- Код: LVS5945
554 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник трековий магнітний 780TKTGS-6C BK
Джерело світла: LED
Потужність: 6W
Робоча напруга: DC 48V
Температура світла: 4000К
Розміри: (дшв) 129х22х35мм
Матеріал: алюміній
Колір світильника: чорний
Тип кріплення: магнітна трекова система
* Кут освітлення регулюється
Джерело світла: LED
Потужність: 6W
Робоча напруга: DC 48V
Температура світла: 4000К
Розміри: (дшв) 129х22х35мм
Матеріал: алюміній
Колір світильника: чорний
Тип кріплення: магнітна трекова система
* Кут освітлення регулюється
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Потужність, W | 6W |
| Робоча напруга | DC 48V |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип крепежа | магніт |
| Тип светильника | трековий |
- Цена: 554 ₴


