Світильник трековий 780TFG-30C BK

- В наличии
- Код: LVS5949
738 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лінійний світильник магнітний 780TFG-30C BK
Джерело світла: LED
Потужність: 30W
Робоча напруга: DC 48V
Температура світла: 4000К
Матовий розсіювач світла
Розміри: (дшв) 900х22х13мм
Матеріал: алюміній
Колір світильника: чорний
Тип кріплення: магнітна трекова система
Джерело світла: LED
Потужність: 30W
Робоча напруга: DC 48V
Температура світла: 4000К
Матовий розсіювач світла
Розміри: (дшв) 900х22х13мм
Матеріал: алюміній
Колір світильника: чорний
Тип кріплення: магнітна трекова система
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Длина | 900мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Потужність, W | 30W |
| Робоча напруга | DC 48V |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип светильника | трековий |
- Цена: 738 ₴


