Люстра 7841010(1000) GD

- В наличии
- Код: LVS6102
4 473 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра світодіодна
Матеріал люстри: метал+акрил
Колір : золото
Розмір світильника: 1000*280*100мм
Висота: 1200 мм
Основа: 380*50*25мм
Тип кріплення: планка 200 мм
Матеріал кріплення: метал
Тип світильника: підвісний
Джерело світла: LED
Потужність: 26 W
Нейтральне світло
Матеріал люстри: метал+акрил
Колір : золото
Розмір світильника: 1000*280*100мм
Висота: 1200 мм
Основа: 380*50*25мм
Тип кріплення: планка 200 мм
Матеріал кріплення: метал
Тип світильника: підвісний
Джерело світла: LED
Потужність: 26 W
Нейтральне світло
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Тип светильника | Подвесной |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Длина | 1000мм |
| Цвет корпуса | золото |
| Комплектація лампою | Нет |
| Материал корпуса | Акрил |
| Наявність пульта | Нет |
| Потужність, W | 26W |
| Температура світла, К | 4500K |
| Тип крепежа | стельова планка |
- Цена: 4 473 ₴


