Люстра 7813089 (1200) BK

- В наличии
- Код: LVS6135
2 627 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра LED
Джерело світла: LED
Потужність: 16W
Температура світла: 3000K
Розмір: 1200*100 мм
Висота: 1100мм
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Кріплення до стелі: 120*40мм (планка 90мм)
Тип лампи: стельова підвісна
Джерело світла: LED
Потужність: 16W
Температура світла: 3000K
Розмір: 1200*100 мм
Висота: 1100мм
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Кріплення до стелі: 120*40мм (планка 90мм)
Тип лампи: стельова підвісна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Тип светильника | Подвесной |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Длина | 1200мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Потужність, W | 16W |
| Температура світла, К | 3000K |
| Тип крепежа | стельова планка |
- Цена: 2 627 ₴


