Підвісна кільцева люстра в чорному перекрученому корпусі Ø 80 см

- В наличии
- Код: MJ340-800 BK
9 845 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна кільцева люстра в елегантному неначе перекрученому корпусі (як ніби символ нескіечності) — це витончене поєднання трендового дизайну та функціонального освітлення. Її лаконічна форма з м’якими обрисами ідеально пасує до мінімалістичних, модернових і скандинавських інтер’єрів. Модель представлена у 2-х кольорах: чорному та кольорі сатин, а також у двох розмірах корпусу — діаметром 60 або 80 см при висоті корпусу 15 см. Завдяки регульованій підвісній системі, люстру можна встановити на висоті від 45 до 160 см, що дозволяє адаптувати її до різних приміщень і потреб. Вбудоване LED освітлення з 3-ма режимами освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло. Це дозволяє підібрати комфортне освітлення, як для спальні так і для робочих зон, віталень або просторих холів. Ця люстра не лише джерело світла, а й стильний акцент, який додає простору сучасного шарму.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 15 |
| Длина | 80 |
| Диаметр корпуса | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал рассеивателя | Силікон |
| Минимальная высота | 45 см |
| Мощность, Вт | 106 w |
| Розмір монтажної планки | 14,5 см |
| Розмір стельової основи | 18,5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ340 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Ширина | 80 |
- Цена: 9 845 ₴



