Елегантна люстра в стилі сучасної класики Ø 70х50 см

- В наличии
- Код: MJ348-700 BK+CL
19 415 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Елегантна люстра в стилі сучасної класики стане розкішним акцентом будь-якого інтер’єру. Її вишуканий металевий корпус у поєднанні золота та чорного неймовірно поєднується з видовженим дизайном підвісів із прозорого скла (довжина кожного 19,5 см), які створюють м’яку мерехтливу гру світла. Конструкція складається з кількох металевих золотих ярусів, що надає люстрі об’ємності та глибини. Такий дизайн забезпечує рівномірне освітлення та створює атмосферу елегантної розкоші. Ця модель представлена у двох розмірах: Ø 50х50 см – цоколь E14 на 4 лампи Ø 70х50 см – цоколь E14 на 6 ламп Загальна висота люстри регулюється до 130 см, що дозволяє адаптувати люстру під будь-які стельові рішення. Ідеально підійде для просторих віталень, обідніх зон, холів, ресторанів і готелів, додаючи їм величності, м’якості освітлення та витонченого стилю.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 50 |
| Длина | 70 |
| Диаметр корпуса | 70 |
| Цвет корпуса | Чорний+золото |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Розмір стельової основи | 7х12 см |
| Серия | MJ348 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 70 |
- Цена: 19 415 ₴

