Латунна кільцева люстра з гнучкою LED стрічкою Ø 45 см

-35%
- В наличии
- Код: MD8074-R
5 505 ₴
3 578,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна люстра з підвісним неоновим кільцем стане яскравим акцентом сучасного інтер’єру. Конструкція має дві надійні точки кріплення до стельової основи у металевому корпусі кольору латунь, що створює гармонійне поєднання сучасності та елегантності. Світильник представлений у корпусі діаметром 45 см. Неонове кільце випромінює приємне тепле світло потужністю 28 Вт, забезпечуючи м’яке й рівномірне освітлення. Завдяки можливості регулювання висоти від 20 до 120 см, модель легко адаптується до приміщень із різною висотою стель. Така люстра ідеально підкреслить сучасний інтер’єр вітальні, їдальні чи спальні, додаючи простору стильності та комфорту.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 5 |
| Длина | 45 |
| Диаметр кольца | 45 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 28 |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір стельової основи | 12х4 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Серия | JU 22 AB |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 45 |
- Цена: 3 578,25 ₴





