Лінійний LED світильник у чорному корпусі 120 см із лінзами посередині

- В наличии
- Код: H38L-1200 BK
5 675 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Елегантний лінійний LED світильник у чорному мінімалістичному корпусі, який поєднує стиль та функціональність. Його цікава конструкція включає підсвітку знизу, де з боків світить пряме світло через пластикове розсіювання, а по центру — світлодіодні лінзи, що створюють додатковий ефект ідеальної рівномірності освітлення. Вбудовані світлодіоди потужністю 24 Вт з нейтральною температурою світла забезпечують м’яке та приємне освітлення без зайвого дискомфорту, яке підходить для будь-якої обстановки. Загальна довжина світильника — 120 см, при ширині підвісної частини всього 4 см та висоті 8 см. Висота світильника регулюється до 135 см, що дозволяє адаптувати його до будь-якої зони, створюючи комфортне освітлення саме там, де це потрібно. Цей світильник ідеально підходить для кухні, вітальні чи їдальні, створюючи особливу атмосферу в зоні обіднього столу. Його вишуканий дизайн не лише освітлює простір, але й додає йому стильного характеру, роблячи кожен момент у приміщенні особливим.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 8 |
| Длина | 120 |
| Длина корпуса | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 135 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 24 w |
| Розмір монтажної планки | 39,5 см |
| Розмір стельової основи | 40х5,5х3,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | H38L |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Ширина | 4 |
- Цена: 5 675 ₴





