Бра праве у чорному видовженому корпусі із 2-ма плафонами та підставкою 60х17 см

- В наличии
- Код: B93/2 R BK (правий)
2 505 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Функціональне та стильне бра у чорному металевому корпусі стане оригінальним рішенням для сучасного інтер’єру. Конструкція поєднує два матові білі плафони Ø 9 см з чорним обвідком з одного боку та чашоподібну поличку з іншого, яка може слугувати підставкою для вазону чи декоративних дрібниць. Такий дизайн додає моделі не лише естетики, а й практичності. Розміри світильника: довжина 60 см, ширина 11 см, відступ від стіни 17 см. Плафони обладнані цоколем G9, що дозволяє використовувати різні лампи на вибір. Модель також доступна у парному виконанні — з варіаціями розташування плафонів ліворуч або праворуч, що робить її зручним варіантом для приліжкової зони. Це бра ідеально впишеться у спальню, дитячу кімнату чи вітальню, додаючи простору затишку, світла та індивідуального характеру.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 59,5 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір стельової основи | 60х5х3 см |
| Серия | B93/2 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 11 |
- Цена: 2 505 ₴






