Підвісна кільцева люстра в переплетеному сатиновому корпусі 63х20 см

- Нет в наличии
- Код: MJ319-600 Champagne GD
8 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна кільцева люстра в елегантному неначе перекрученому корпусі (як ніби символ нескіечності) — це витончене поєднання трендового дизайну та функціонального освітлення. Її лаконічна форма з м’якими обрисами ідеально пасує до мінімалістичних, модернових і скандинавських інтер’єрів. Модель представлена у 2-х кольорах: чорному та кольорі сатин, а також у двох розмірах корпусу — 63х20 см або 70х20 см. Завдяки регульованій підвісній системі, люстру можна встановити на висоті від 30 до 170 см, що дозволяє адаптувати її до різних приміщень і потреб. Вбудоване LED освітлення з 3-ма режимами освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло. Це дозволяє підібрати комфортне освітлення, як для спальні так і для робочих зон, віталень або просторих холів. Ця люстра не лише джерело світла, а й стильний акцент, який додає простору сучасного шарму.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 20 |
| Длина | 63 |
| Длина корпуса | 63 |
| Цвет корпуса | Сатин |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал рассеивателя | Силікон |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 96 |
| Розмір монтажної планки | 14,5 см |
| Розмір стельової основи | 18х5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ340 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
- Цена: 8 395 ₴




