903COB-M800W LED 7W 4000K

- В наявності
- Код: LVS1428
284 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник білий з довжиною 80см 903COB-M800W
Накладної сучасний світильник
Розмір: 60х800мм
Тип: накладний
Тип: led
Потужність: 6W
Колір світіння: 4000К (нейтральний, білий)
Колір: білий
Матеріал: метал
Накладної сучасний світильник
Розмір: 60х800мм
Тип: накладний
Тип: led
Потужність: 6W
Колір світіння: 4000К (нейтральний, білий)
Колір: білий
Матеріал: метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Довжина | 800 мм |
| Діаметр, мм | 60 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, W | 7W |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип кріплення | стельове коло |
- Ціна: 284 ₴


