Дизайнерська люстра чорна на вісім плафонів Levistella 761V1012-8 BR

- В наявності
- Код: LVS4215
2 485 ₴
Дизайнерська люстра чорна на вісім плафонів Levistella 761V1012-8 BR
Ефектна дизайнерська люстра Levistella 761V1012-8 BR виконана у чорному кольорі з бронзовими акцентами на плафонах. Вісім джерел світла створюють стильне та рівномірне освітлення, роблячи цю модель ідеальним вибором для віталень, кабінетів та просторих приміщень. Естетика сучасного лофту поєднується тут із нотками індустріального дизайну.>
Характеристики: Люстра у стилі модерн 761V1012-8 BR Для детальної консультації звертайтесь до наших менеджерів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Інший тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Бронза, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Колірна температура | 4500K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Багатопроменева |
| Колір плафона | Коричневий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Прямокутна, Свічка |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Комплектація лампою | Немає |
| Цоколь | E14 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 8 |
| Матеріал плафона | скло |
| Димер | Ні |
- Ціна: 2 485 ₴



