Фонарик ручний "MARADONA-2"

- Немає в наявності
- Код: 084-003-0002-010
1 442,28 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фонарик ручний "MARADONA-2"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 40W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 5 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 210 мм * 118 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Колірна температура, К | 6400К |
- Ціна: 1 442,28 ₴

