Світильник вологозахищений LED 36W 6400K "IRMAK-36"

- Немає в наявності
- Код: 059-004-0036-010
424,62 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вологозахищений LED 36W 6400K "IRMAK-36"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 170 -265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1260 мм * 43 мм * 23 мм |
| Світловий потік (лм) | 2880 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6400K |
- Ціна: 424,62 ₴

