Світильник акумуляторний SMD LED "VOLLER" 10W

- Немає в наявності
- Код: 084-033-0010-010
620,34 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник акумуляторний SMD LED "VOLLER" 10W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Час роботи: на максимальній потужності — 3 год, на мінімальній потужності — 7 год. Час заряджання: 20-24 год. |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Світловий потік (лм) | min. 110 lm, max. 330 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Срібний із білим |
| Колірна температура, К | 8000К — 12000К |
- Ціна: 620,34 ₴

