Світильник підвісний "METEOR" Е27 (круглий) мідь

- В наявності
- Код: 021-014-0001-020
1 622,88 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підвісний "METEOR" Е27 (круглий) мідь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | висота регулюється; |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Потужність | max. 60 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 230 мм* 140 мм* 1200 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Колір | Мідь |
- Ціна: 1 622,88 ₴


