Фонарик ручний "RAUL-7"

- Немає в наявності
- Код: 084-035-0007-010
1 411,62 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фонарик ручний "RAUL-7"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 56W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 7W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 215 мм*157мм |
| Світловий потік (лм) | 500lm |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Колірна температура, К | 7000/9000К |
- Ціна: 1 411,62 ₴


