Світильник підвісний "RONDO" титановий

- Немає в наявності
- Код: 021-018-0001-010
1 197 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підвісний "RONDO" титановий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | висота регулюється; |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Потужність | max. 60 W |
| Робоча напруга | 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 210 мм * 1000 мм + 235 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Колір | титановий |
- Ціна: 1 197 ₴


