Світильник вологозахищений LED 72W 4200K "OKYANUS-72"

- Немає в наявності
- Код: 059-005-0072-020
1 257,90 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вологозахищений LED 72W 4200K "OKYANUS-72"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 576 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 72 W |
| Робоча напруга | 170 -265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1242 мм * 118 мм * 56 мм |
| Світловий потік (лм) | 5760 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200K |
- Ціна: 1 257,90 ₴

