Лампа світлодіодна поворотна "TRIO-R" 36W 6400K Е27

- В наявності
- Код: 001-065-0036-010
470,40 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа світлодіодна поворотна "TRIO-R" 36W 6400K Е27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 100-265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 240 мм * 370 мм |
| Світловий потік (лм) | 3200 Lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е27 |
| Кут розсіювання | 200° |
| Колірна температура, К | 6400К |
- Ціна: 470,40 ₴


