Фонарик ручний "NEDVED"

- Немає в наявності
- Код: 084-039-0001-010
262,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фонарик ручний "NEDVED"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 2W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 195 мм*75 мм |
| Світловий потік (лм) | 50 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Чорно-жовтий |
| Колірна температура, К | 6400К |
- Ціна: 262,50 ₴




