Світильник світлодіодний фасадний SMD LED "PROTON/S-6" 6W настінний

- В наявності
- Код: 076-055-0006-010
862,68 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний PROTON/S-6 076-055-0006-010 - виробник Horoz Electric.Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту - IP65.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ PROTON/S-6: економічність. міцний зносостійкий корпус. відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла. стійкість до зовнішніх впливів. швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ світильник – 1шт. інструкція з експлуатації – 1шт. інструкція із встановлення – 1шт. упаковка - 1шт.Як вибрати фасадний світильник?Фасадні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріалом корпусу, терміном придатності, ступінем вологозахисту, матеріалом корпуса та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Світить у дві сторони |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм *171 мм |
| Світловий потік (лм) | 540 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200 К |
- Ціна: 862,68 ₴


