Світлодіодний лінійний світильник "DERE-30" 30W (120см) 6400K

- В наявності
- Код: 052-007-0120-020
315 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний лінійний світильник "DERE-30" 30W (120см) 6400K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 165-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1173 мм х 40,5 мм х 38 мм |
| Світловий потік (лм) | 2280 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6400K |
- Ціна: 315 ₴



