Світлодіодний лінійний світильник "HAVZA-60" 60W (120см) 6400K 052-008-0120-020

- Немає в наявності
- Код: 052-008-0120-020
555,66 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний лінійний світильник "HAVZA-60" 60W (120см) 6400K 052-008-0120-020
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 60 W |
| Робоча напруга | 165-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1173 мм х 40,5 мм х 72 мм |
| Світловий потік (лм) | 4620 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6400K |
- Ціна: 555,66 ₴



