Світильник накладний "ARINA-12" 12W 6400k чорна

- В наявності
- Код: 016-026-0012-050
221,76 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник накладний "ARINA-12" 12W 6400k чорна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 159.5x159.5x28 mm |
| Світловий потік (лм) | 840 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 час. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
- Ціна: 221,76 ₴


