Світильник світлодіодний фасадний CUBE-G настінний

- В наявності
- Код: 076-069-0008-010
603,96 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодний фасадний CUBE-G настінний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 8W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм * 120 мм * 92 мм |
| Світловий потік (лм) | 770 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 4200K |
- Ціна: 603,96 ₴


