Світильник світлодіодний фасадний BLADE настінний

- В наявності
- Код: 076-065-0024-010
483 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодний фасадний BLADE настінний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 24W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 123 мм * 260 мм * 80 мм |
| Світловий потік (лм) | 1800 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 год |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200K |
- Ціна: 483 ₴


