Світильник садово-парковий стовпчик "PALMERA 3" Е27

- В наявності
- Код: 075-018-0003-010
1 712,76 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник садово-парковий стовпчик "PALMERA 3" Е27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | Max 60W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø90x500 mm |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 712,76 ₴


