Світильник врізний "TAURUS-36" 36 W 6400K

- В наявності
- Код: 056-013-0036-020
693,42 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник врізний TAURUS-36 - виробник Horoz Electric.Використовується для установки в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, скалдських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу - метал, плафон - пластиковий.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ СВІТЛОДІОДНОЇ ПАНЕЛІ TAURUS-36: економічність. міцний зносостійкий корпус. відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла. стійкість до зовнішніх впливів. швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ панель – 12шт. інструкція з експлуатації – 1шт. інструкція із встановлення – 1шт. упаковка - 1шт.ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати світлодіодну панель?Врізні світлодіодні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, колір та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 275 мм х 575 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 175-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм x 295 мм x 32 мм |
| Світловий потік (лм) | 3000 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
- Ціна: 693,42 ₴





