Ліхтарик ручний KOLLER

- Немає в наявності
- Код: 084-041-0001-010
168 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтарик ручний KOLLER
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 6-8 рік |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 1W + 0.5W |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 36 мм х 104 мм |
| Світловий потік (лм) | 80lm |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 8000K – 12 000K |
| батарея | 3.7V 1200Ah літієвий |
- Ціна: 168 ₴



