Світильник садово-парковий SAFARI настінний

- В наявності
- Код: 075-020-0001-010
1 273,44 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник садово-парковий SAFARI настінний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | Max. 2x35W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 201 мм * 105 мм * 102 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 273,44 ₴

