Світильник настінний світлодіодний LED "HERMES-1" 6W

- Немає в наявності
- Код: 076-084-0006-010
1 149,96 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник настінний світлодіодний LED "HERMES-1" 6W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм * 130 мм * 83 мм |
| Світловий потік (лм) | 350 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 год |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Колірна температура, К | 4200 К |
- Ціна: 1 149,96 ₴

