Прожектор світлодіодний "PEGASUS-100" 100W 6400K

- Немає в наявності
- Код: 068-024-0100-010
1 135,68 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор світлодіодний "PEGASUS-100" 100W 6400K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 214 мм * 239 мм * 44 мм |
| Світловий потік (лм) | 11700 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
- Ціна: 1 135,68 ₴



