Світильник накладний "SOFIA/S-36" 36W 6400K чорний

- Немає в наявності
- Код: 016-065-0036-020
819,42 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник накладний "SOFIA/S-36" 36W 6400K чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 225 мм х 38м |
| Світловий потік (лм) | 3240 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400К |
- Ціна: 819,42 ₴


