Світильник пластиковий Акуа Опал Круг

- Немає в наявності
- Код: 400-010-105
724,92 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник пластиковий Акуа Опал Круг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Світильник протиударний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | max.60 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø275 мм*99мм |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
- Ціна: 724,92 ₴

