Світильник пластиковий Модерна 2x26W

- Немає в наявності
- Код: 400-001-103
427,98 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник пластиковий Модерна 2x26W
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | max.2х60 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 323 мм*89мм |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
- Ціна: 427,98 ₴

