Світильник пластиковий Акуа Повний місяць Опал

- В наявності
- Код: 400-113-115
315,42 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник пластиковий Акуа Повний місяць Опал
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Світильник протиударний, вологозахищені |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 40W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø242,5 мм*106мм |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
- Ціна: 315,42 ₴

