Світильник пластиковий Акуа Повний місяць Опал LED 12W з датчиком руху

- В наявності
- Код: 400-415-115
1 863,96 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Світильник протиударний, вологозахищені з датчиком руху |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 12W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø242,5 мм*106мм |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Колірна температура, К | 6400К |
- Ціна: 1 863,96 ₴

