Лампа світлодіодна "EXA - 6" 4W 2700K G9

- В наявності
- Код: 001-047-0006-020
101,64 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа світлодіодна "EXA - 6" 4W 2700K G9
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 60 мм*13.3мм |
| Термін експлуатації | 25 000 час. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | G9 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колірна температура, К | 2700К |
- Ціна: 101,64 ₴

