Світильник накладний LAYLA-15 15W 4200K чорний

- В наявності
- Код: 016-073-0015-020
928,62 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник накладний LAYLA-15 15W 4200K чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 185-264V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 162 мм x 180 мм |
| Світловий потік (лм) | 1050 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200К |
- Ціна: 928,62 ₴



