Люстра підвісна лінійна білого кольору на 27 білих плафонів пелюсток Levistella 918LP264-27 WH+WH

- В наявності
- Код: LVS2981
4 970 ₴
Люстра підвісна лінійна білого кольору на 27 білих плафонів-пелюсток Levistella 918LP264-27 WH+WH
Levistella 918LP264-27 WH+WH — вишукана підвісна люстра лінійного типу з 27 декоративними скляними плафонами у формі пелюсток. Завдяки легкому дизайну та ніжному білому кольору, вона чудово вписується як у сучасні, так і в класичні інтер’єри.
Опис і переваги:
Світильник має лінійну форму, що робить його ідеальним варіантом для освітлення обідніх зон, кухонних островів або подовжених приміщень. Білий металевий каркас вдало поєднується з білосніжними скляними плафонами, які нагадують пелюстки — створюючи легкий і естетичний образ, навіть коли світло вимкнене.
Технічні характеристики:
- Тип світильника: підвісна люстра (лінійна)
- Колір корпусу: білий
- Матеріал корпусу: метал
- Матеріал плафонів: пластик
- Форма плафонів: пелюстки
- Колір плафонів: білий
- Кількість плафонів: 27
- Тип цоколя: G4
- Потужність ламп: до 27 × 5 Вт
- Рекомендовані лампи: світлодіодні (LED)
- Стиль: модерн, арт-деко
- Бренд: Levistella
- Артикул: 918LP264-27 WH+WH
Ця люстра наповнює простір м’яким світлом, додає інтер’єру витонченості та є чудовим акцентом у просторих кімнатах.

- Матеріал люстри: метал + пластик
- Колір люстри: білий + білий
- Кількість плафонів - 27
- Розмір люстри - ширина 1100 мм, висота 800/900/1300 мм
- Тип кріплення - стельова планка
- Кріплення до стелі колір - білий
- Матеріал кріплення - метал
- Джерело світла - 27 ламп G4
- Комплектація лампочками: так, 1W 3000K - в подарунок.
Для детальної консультації звертайтесь до наших менеджерів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 27 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G4 |
| Інший тип цоколя | G4 |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В, 220 В |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Колірна температура | 4500K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Лінійна |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Цоколь | G4 |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 27 |
| Матеріал плафона | пластик |
| Комплектація лампою | Да |
| Димер | Ні |
- Ціна: 4 970 ₴

