Світильник накладний "NORTON-24" 24W IP 65 6400K білий

- В наявності
- Код: 071-016-0024-030
262,08 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник накладний "NORTON-24" 24W IP 65 6400K білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 160-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм х 38мм |
| Світловий потік (лм) | 2400 Lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400К |
- Ціна: 262,08 ₴


