Прожектор світлодіодний "BORNEO-500" 500W 6400K

- Немає в наявності
- Код: 068-033-0500-010
7 099,68 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор світлодіодний "BORNEO-500" 500W 6400K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 500 W |
| Робоча напруга | 100V - 265V |
| Розміри (ДхШхВ) | A 600 мм *B 510 мм |
| Світловий потік (лм) | 60000 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
- Ціна: 7 099,68 ₴


