Світильник трековий " BREMEN-20 3CCT" 20W чорний

- В наявності
- Код: 018-031-1020-020
395,22 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трековий світлодіодний світильник (шинний прожектор) ідеальне рішення для освітлення торгових площ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 160-250V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 156 мм х 63 мм х 146 мм |
| Світловий потік (лм) | 1700 lm |
| Термін експлуатації | 30.000 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 24° |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6000K На вибір є перемикач |
- Ціна: 395,22 ₴


