Лампа акумуляторна "DURALITE-12" 12W 6400К, E27

- Немає в наявності
- Код: 001-092-0012-010
262,08 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа акумуляторна "DURALITE-12" 12W 6400К, E27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 100-250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 158 мм*75 мм |
| Світловий потік (лм) | 1150 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 175° |
| Колірна температура, К | 6400K |
- Ціна: 262,08 ₴



