Люстра чорна без плафонів на 10 ламп Levistella 7529901-10 BK

- В наявності
- Код: LVS4715
923 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра чорна без плафонів на 10 ламп Levistella 7529901-10 BK
Модель: Levistella 7529901-10 BK
Тип: Стельова люстра в класичному стилі
Матеріал основи: Метал
Колір основи: Чорний
Матеріал плафонів: Відсутні плафони
Особливості: Елегантна чорна люстра без плафонів, що створює яскраве освітлення, акцентуючи увагу на лампах. Вона ідеально підходить для стильних інтер'єрів, додаючи витонченості та сучасності. Чудово впишеться в вітальні, зали та кухні.
Тип цоколя: E27
Кількість ламп: 10
Джерело світла: Лампи E27 (в комплект не входять)
Кріплення: Стельове
Регулювання висоти: Ні
Призначення: Для житлових та комерційних приміщень
Гарантія: 2 роки

- Матеріал люстри: метал
- Колір люстри: чорний
- Висота люстри: 170 мм
- Діаметр люстри – 850 мм
- Розмір кріплення до стелі – 120 мм
- Джерело світла - 10 ламп Е27
- Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
- Комплектація лампочками: ні
Для детальної консультації звертайтесь до наших менеджерів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Матеріал плафона, підвісок | Без плафона |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В, 220 В |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Колірна температура | 4500K |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Багатопроменева |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Свічка |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Цоколь | E27 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 10 |
| Комплектація лампою | Немає |
| Розмір кріплення | 120 мм |
| Димер | Ні |
- Ціна: 923 ₴

