Стрічка світлодіодна "CANTON-24" 6400К

- В наявності
- Код: 081-020-0002-030
100,80 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічка світлодіодна "CANTON-24" 6400К
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Ціна вказана за 1 м. |
| Кількість в упаковці | Рулон 50 м |
| Потужність | 18W/м |
| Робоча напруга | 24 V |
| Світловий потік (лм) | 2000 lm/м |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Колір | 6400K |
- Ціна: 100,80 ₴

