Адаптер 100W VESPA-100

- В наявності
- Код: 082-004-0100-010
397,74 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер 100W VESPA-100
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 100W |
| Вихідна напруга | DC 12 V |
| Вихідний струм | 8.5A |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 176-264V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 146 мм х 48 мм х 24мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
- Ціна: 397,74 ₴


